چه معیارهایی را برای اجاره آپارتمان در نیاوران در نظر بگیریم؟

چه معیارهایی را برای اجاره آپارتمان در نیاوران در نظر بگیریم؟

چه معیارهایی را برای اجاره آپارتمان در نیاوران در نظر بگیریم؟

به عنوان یک مشاور و کارشناس املاک استیجاری منطقه ، اجاره آپارتمان در نیاوران موضوعی است که مدت ها با آن رو به رو هستم.

گاهی در برخورد و کارشناسی فایل های املاک منطقه نیاوران و گاهی در برخورد با مشتریانی که به دنبال واحد مورد نظرشان در منطقه زمان های کم و زیادی را صرف یافتن کیسشان می گردند.

البته باید بگویم که موضوع اجاره آپارتمان در نیاوران موضوعی است که به شخصه بیشتر زمانهای روزانه مرا به خود اختصاص می دهد.

برخورد با مشتریان و فایلهای مختلف که هر یک شرایط ، معیارها و شاخصه های خاص خود را در خود داشتند تجربیات بسیار زیاد و ارزشمندی را برای من بعنوان مشاور املاک سه خواب به بالای منطقه به همراه داشته است.

این تجربیات زمانی ارزش واقعی خود را در زندگی حرفه ای من نمایان می نماید که به طور مثال در تماس با برخی از مشتریان بعضا از آنها می شنوم که “جناب تهرانی ما فقط از شما می خواهیم برایمان واحد پیدا کنی و دیگر با مشاور دیگری غیر از شما همکاری نمی کنیم”.

و یا در مواردی در زمان هایی که به کارشناسی و فایل کردن املاک منطقه اختصاص می دهم در مواردی برای کارشناسی فایلها تعجیل و یا در مواردی حتی کمترین زمان را برای دیدن و ارزیابی و فایل کردن ملک را صرف نمی کنم.

در طی سالها و زمانهایی که صرف این شغل و حرفه نموده ام به خوبی به این موضوع پی برده ام که شناخت املاک خوب و بد چقدر می تواند در معرفی و مشاوره به مشتریان و همینطور رسیدن به موفقیت های شغلی ام موثر باشد.

موارد زیادی در مرغوبیت و برتری املاکی که برای اجاره در بازار رهن و اجاره املاک منطقه ۱ تهران ارائه می شوند موثر هستند که آنها را نسبت به املاک ضعیفتر متمایز و شاخص تر ساخته و بالطبع نظرات مشتریان و مستاجران را به خود جلب می نماید.

اینکه برتری املاک خوب و برند نسبت به املاک ضعیف چه مواردی هستند موضوعی است که در این مقاله می خواهم به آنها اشاره کنم تا علاوه بر اینکه تجربیات خود را با مخاطبانم به اشتراک بگذارم به آنها کمک نمایم تا بهتر تشخیص دهند که برای رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران به چه نکاتی باید توجه نمایند.

*اولین نکته درباره این موضوع را به موقعیت و لوکیشن ملک مورد نظر در منطقه یک تهران اختصاص می دهیم.

نیاوران ، فرمانیه ، فرمانیه شرقی و آذرمینا ، مژده ، آجودانیه ، خیابان سپند ، کامرانیه شمالی و تا حدودی جمشیدیه و دیباجی از جمله لوکیشن هایی هستند که هر مشتری ای دوست دارد ملک مورد نظر خود را در آنجا جستجو کند.

در مقابل دزاشیب ، داراباد ، کاشانک و تا حدودی محدوده شمال کاخ و بوکان و مرجان از جمله مناطق ضعیفتر هستند که اغلب مشتریان آنها را پس می زنند.

*دومین نکته در این باره به سن بنا و نمای ساختمان باز می گردد. بالطبع آپارتمانهای کم سال ساخت تر (عموما زیر ۱۰ سال ساخت و خصوصا زیر ۶ سال) از متریال ، نقشه و ظاهر به روزتری بهره می برند و بالطبع در مجاورت با اتمسفر و فضای بیرونی کمتر دستخوش آسیب و فرسودگی قرار گرفته اند.

این موضوع بطور مستقیم بر دیدگاه مشتریان و ساکنان چنین بناهایی تاثیرگذار است.

*سومین موضوع محیط اطراف ساختمان می باشد. وجود ساختمان های برند و فضاهای سبز و اماکن فرهنگی و تجاری و سطح دسترسی ساختمان به سایر نقاط ، و در طرف مقابل وجود ساختماه های در حال ساخت ، مسجد ها ، تعمیرگاههای صنعتی و مراکز تجاری شلوغ و پر رفت و آمد می تواند بر نوع و سبک زندگی ساکنان یک محله و منطقه تاثیرگذار باشد.

*مشاعات و میزان امکاناتی که یک ساختمان و سازندگان آنها برای هر یک از واحدهای آپارتمانی در نظر گرفته اند در چهارمین مورد از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است.

لزوم وجود حداقل امکانات (پارکینگ و انباری و آسانسور) ، یک ورودی خوب مثل لابی شیک و زیبا و سرایدار مقیم و راه پله های عریض و تمیز و دوربین مداربسته از جمله مهم ترین شاخصه های یک آپارتمان خوب می باشند.

حال وجود امکانات و مشاعات بیشتر و مرغوب تر بالطبع می تواند به گزینه ها و درجه های کیفی یک آپارتمان افزوده و نظرات مشتریان بیشتری را اغنا نموده و همراه با قیمت بیشتر در بازار رهن و اجاره املاک مطرح تر شوند.

*نقشه و پلان و فضاهای اختصاصی داخلی واحد.

*ساکنان ساختمان و همسایگان.

*مالک خوب و معقول.

*تمیز بودن واحد مورد نظر هنگام بازدید. این مورد بعنوان آخرین مورد و یکی از ظریف ترین و حساس ترین نکات در انتخاب یک واحد خوب می تواند مورد توجه مشتریان قرار گیرد.

بنا بر تجربیات شخصی و حرفه ای ، با این موضوع بسیار برخورد کرده ام. مالکین بسیاری هستند که متاسفانه با وجود این همه هزینه های سنگین اجاره امروزه پس از تخلیه ملکشان متاسفانه فقط به دنبال مستاجر جدید و گرفت اجاره ملک خود هستند و اصلا به شخصیت مشتری و مخاطب خود اهمیت و ارزشی قائل نیستند.

لذا توصیه می شود زمانیکه به دنبال اجاره آپارتمان در نیاوران هستید و ملکی را به همراه مشاور املاکتان بازدید می فرمایید به میزان تمیزی ، نظافت و بازسازی واحدها توجه نمایید تا خودتان بهتر متوجه شوید که در چه جایی قرار است زندگی خوب و ایده آلتان را برپا کنید و اصولا با چه نوع مالک و استایلی از سبک زندگی آپارتمانی مواجه هستید.

در پایان چنانکه به دنبال یک واحد آپارتمان اجاره ای سه خوابه- چهارخوابه در نیاوران و فرمانیه و اقدسیه هستید لطفا حتما با مشاور املاک خودتان “امیر تهرانی” تماس بگیرید.

تلفن: ۰۹۱۲۹۳۲۴۷۴۹؛

۲۲۸۲۰۰۴۲؛

ساعات: ۱۰ صبح الی ۲۲ شب.

به دنبال یک دکوراتور و طراح داخلی خوب و منصف می گردید؟ ما یک تیم خوب طراحی داخلی خوب را به شما معرفی می کنیم. جهت تماس و مشاوره لطفا روی تصویر زیر کلیک نمایید

بازسازی خانه٬ بازسازی ساختمان٬ بازسازی منزل٬ دکوراسیون خانه٬ دکوراسیون داخلی٬ دکوراسیون منزل٬ طراحی دکوراسیون٬ طراحی دکوراسیون خانه٬ طراحی دکوراسیون داخلی٬ طراحی دکوراسیون منزل٬ نوسازی آپارتمان٬ نوسازی خانه٬ نوسازی ساختمان٬ نوسازی منزل
 

بازدید: ۵

× واتساپ چت!